Mieszkanie na sprzedaż Skierniewice Skierniewice - 2 pok. 38 m2
oferta archiwalna Lokalizacja: łódzkie, Skierniewice, Skierniewice, Skierniewice
135 000 PLN
3 553 PLN/m2
3 553 PLN/m2
Informacje podstawowe
| numer oferty | M-17407-0 |
| cena | 135 000 PLN |
| cena m2 | 3 553 PLN/m2 |
| mieszkanie | sprzedaż, |
| metraż | 38 m2 |
| piętro | 4/4 |
| liczba pokoi | 2 |
| rok budowy | 1980 |
| informacje dodatkowe | balkon |
| materiał budynku | cegła |
Opis oferty
Ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 w bloku z cegły w centrum Skierniewic. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia w zabudowie, łazienka z prysznicem w nowej glazurze i terakocie. W jednym z pokoi i w przedpokoju szafy w zabudowie. Na wszystkich ścianach gładzie gipsowe.
Bardzo dobra lokalizacja dla osób z dziećmi, niedaleko szkoły, przedszkola, przychodnie.
Polecam.
Szczegóły pomieszczeń
| kuchnia | 8 m2 | rodzaj: widna, podłoga: terakota, glazura, strona świata: płd-zach | |
| przedpokój | 4 m2 | podłoga: panele, szafy wnękowe, boazeria | |
| łazienka | 5 m2 | podłoga: terakota, glazura | prysznic |
| pokój | 14 m2 | podłoga: panele, strona świata: płd-zach, szafy wnękowe | |
| pokój | 7 m2 | podłoga: wykładzina, strona świata: płd-zach |
Szczegóły lokalizacji
| województwo | łódzkie |
| powiat | Skierniewice |
| miasto | Skierniewice |
| dzielnica | Skierniewice |