Działka na sprzedaż Jesionka - 1 552 m2
oferta archiwalna Lokalizacja: mazowieckie, żyrardowski, Jesionka
130 000 PLN
84 PLN/m2
84 PLN/m2
Informacje podstawowe
| numer oferty | G-5963-14 |
| cena | 130 000 PLN |
| cena m2 | 84 PLN/m2 |
| powierzchnia | 1 552 m2 |
| rodzaj działki | budowlana |
| media | sa |
Opis oferty
Działka budowlana w kształcie prostokąta znajdująca się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz lasu. Znakomita lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość lasu, jednocześnie z dogodną bliskością PKP.
Na działce znajduje się dom rekreacyjny umeblowany, gotowy do zamieszkania. W budynku woda, centralne, łazienka. Na działce znajduje się ponadto komórka z narzędziami.
Szczegóły lokalizacji
| województwo | mazowieckie |
| powiat | żyrardowski |
| miasto | Jesionka |