Działka na sprzedaż Budy Grabskie - 559 m2
oferta archiwalna Lokalizacja: łódzkie, skierniewicki, Budy Grabskie
70 000 PLN
125 PLN/m2
125 PLN/m2
Informacje podstawowe
| numer oferty | G-6532-14 |
| cena | 70 000 PLN |
| cena m2 | 125 PLN/m2 |
| powierzchnia | 559 m2 |
| rodzaj działki | rekreacyjna |
| media | na działce |
Opis oferty
Działka rekreacyjna o powierzchni ok. 600 m2. Nieruchomość zabudowana drewnianym domem rekreacyjnym o powierzchni 25 m2 skladającym się z dwóch pokoi, kuchni i werandy. Działka ogrodzona i obsadzona licznymi drzewami i krzewami ozdobnymi. Dojazd drogą prywatną. W bliskim sąsiedztwie las i malownicza Rawka.
Szczegóły lokalizacji
| województwo | łódzkie |
| powiat | skierniewicki |
| miasto | Budy Grabskie |