Dom na sprzedaż Stanisławów - 79 m2
oferta archiwalna Lokalizacja: mazowieckie, grodziski, Stanisławów
250 000 PLN
3 165 PLN/m2
3 165 PLN/m2
Informacje podstawowe
| numer oferty | D-5431-14 |
| cena | 250 000 PLN |
| dom | sprzedaż, |
| metraż | 79 m2 |
| pow. działki | 9 400 m2 |
| zabudowa | dom wolnostojący |
| rok budowy | 1960 |
| informacje dodatkowe | |
| materiał budynku | cegła |
Opis oferty
Dom wolnostojący o pow. 79 m2 na działce 9400 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 14 x 671 m.
Budynek po generalnym remoncie, składający się z pokoju o pow. 16 m2, kuchni z wyodrębnioną jadalnią o pow,12 m2, łazienki z wanną o pow. 8 m2 i wc 1,8 m2 oraz komunikacji. W budynku wymienione okna - drewniane, na ścianach gładź gipsowa, podłogi terakota, w pokoju - wykładzina. Budynek ocieplony, odnowiony. Zabudowana część działki ogrodzona siatką z metalową bramą wiazdową. Ponadto na terenie działki znajdują się: drewniana stodoła i szopa - do rozbiórki.
Szczegóły lokalizacji
| województwo | mazowieckie |
| powiat | grodziski |
| miasto | Stanisławów |