Dom na sprzedaż Sochaczew - 112 m2
oferta archiwalna Lokalizacja: mazowieckie, sochaczewski, Sochaczew
500 000 PLN
4 464 PLN/m2
4 464 PLN/m2
Informacje podstawowe
| numer oferty | D-1707-14 |
| cena | 500 000 PLN |
| dom | sprzedaż, |
| metraż | 112 m2 |
| pow. działki | 505 m2 |
| zabudowa | bliźniak |
| rok budowy | 1980 |
| informacje dodatkowe | |
| materiał budynku | cegła |
Opis oferty
Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 112 m2. W piwnicy znajduje się kotłownia, pralnia, pomieszczenie gospodarcze. Na parterze kuchnia, łazienka, salon z kominkiem. Na piętrze trzy pokoje, łazienka. Na działce o powierzchni 505 m2 wybydowany został garaż z kanałem, budynek gospodarczy. W pobliżu szkoła, sklepy, przystanek MZK. Do centrum Sochaczewa 10 minut drogi na pieszo.
Cena do negocjiacji !!!
Zapraszam do oglądania .
Szczegóły lokalizacji
| województwo | mazowieckie |
| powiat | sochaczewski |
| miasto | Sochaczew |