Dom na sprzedaż Mrozy - 110 m2
oferta archiwalna Lokalizacja: mazowieckie, żyrardowski, Mrozy
290 007 PLN
2 636 PLN/m2
2 636 PLN/m2
Informacje podstawowe
| numer oferty | D-9813-0 |
| cena | 290 007 PLN |
| dom | sprzedaż, |
| metraż | 110 m2 |
| pow. działki | 2 700 m2 |
| zabudowa | wolnostojący |
| rok budowy | 1974 |
| informacje dodatkowe | |
| materiał budynku |
Opis oferty
Dom położony w miejscowości Mrozy. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, korytarza, łazienki oraz kotłowni, W budynku jest równiez piwnica. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 2700m2. Za domem jest staw. Dom jest ocieplony z nowymi oknami, dach pokryty blachodachówką. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.
Szczegóły lokalizacji
| województwo | mazowieckie |
| powiat | żyrardowski |
| miasto | Mrozy |