Dom na sprzedaż Henryszew - 50 m2
oferta archiwalna Lokalizacja: mazowieckie, grodziski, Henryszew
142 000 PLN
2 840 PLN/m2
2 840 PLN/m2
Informacje podstawowe
| numer oferty | D-6335-14 |
| cena | 142 000 PLN |
| dom | sprzedaż, |
| metraż | 50 m2 |
| pow. działki | 1 987 m2 |
| zabudowa | wolnostojący |
| rok budowy | 1973 |
| informacje dodatkowe | |
| materiał budynku | cegła |
Opis oferty
Dom w Henryszewie składający się z dwóch pokoi, kuchni, dużej łazienki, przedpokoju, ganku oraz kotłowni. Dom jest zbudowany z cegły. Dom pobudowany na działce 1987 m2. Dom znajduje się w otulinie lasu, to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę jednocześnie bliskość PKP, jadąc autem 4 min. W pobliżu znajdują się sklepy, przychodnia. Ponadto w 2015 roku doprowadzony zostanie gaz oraz na przełomie 2015/16 roku powstanie kanalizacja. Budynek do remontu.
Zachęcam do oglądania.
Szczegóły lokalizacji
| województwo | mazowieckie |
| powiat | grodziski |
| miasto | Henryszew |